Wybierz producenta

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Theraflu Extra Grip, 14 saszetek, Novartis

Grypa i przeziębienie
19.5
PLN
Theraflu Extra Grip, 14 saszetek, Novartis
instore_only
Dostępność:
brak informacji
Wysyłka:
10 dni roboczych
Cena: 19,50 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

8BEA-94754

Producent:
Novartis

Działanie: Eliminuje najbardziej uciążliwe objawy grypy i przeziębienia.

 

Wskazania: Leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

 

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

 

Skład: Paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg,  maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze, w tym sacharoza.

 

Dawkowanie:

- Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Sklep internetowy Shoper.pl